kdo si ustele, ten si lehne

kefírovská čtvrť snů

V tomhle stanu z kartonu se pohodlně vyspí dva dospěláci i s bagáží. Je lehounký, takže hurikán ho odnese, ale před českým deštěm vás samozřejmě ochrání. Tyranosaurovi by dosahoval tak po kolena, což znamená, že desetiletý bejbypankáč si v něm skoro určitě stoupne. Až půjdete v noci čůrat, nezakopnete o žádnou šňůru. A hlavně, můžete si stan pokreslit nebo popsat tak, aby trefil i táta, který jinak bloudí v každém kempu!

Když přijedete, bude váš kartent samozřejmě stát. A hned po festivalu poputuje k jednoduché recyklaci. Pokud se do něj tedy nezamilujete tak, že se rozhodnete vzít si ho s sebou navzdory tomu, že složený měří víc než kufr vašeho auta (až 2,40 x 1,60 metru).

Dobrá zpráva pro vrchního baliče výpravy: V každém kartentu najdete nafukovací matraci, prostěradlo, dva spací pytle a polštářky.

Chill Village je velký luxusní stan. Vejdou se do něj dva dospělí a čtyři děti. Nebo klidně pět velkých dětí, když budou ty malé chtít zůstat doma.

Dobrá zpráva pro vrchního baliče výpravy, na spaní stačí bejbypankáčům zabalit jen pyžama a spinkáčky, v každém kartentu totiž najdete nafukovací matrace, prostěradla a spací pytle i s polštářky.

Táta by mámě nejradši říkal Nšo-či? Brácha nedá z ruky tomahavk? Spěte v opravdovém teepee. Vejde se do něj čtyři až šest nocležníků podle toho, jak hodně se chcete mačkat.

A protože v teepee s podlážkou najdete nafukovací matrace, prostěradla a spací pytle i s polštářky, zbude vám v autě dost místa pro koně, čelenku i Old Shatterhanda.

Jasně, že můžete přijet i svým spacím fárem. Na Kefíru si pro něj pronajmete parcelu 4 ×10 metrů ve speciální karavanové čtvrti. Dá rozum, že si už pak nemusíte kupovat lístek na parkoviště.

Bacha, karavan nebo auto na přespání nepatří na normální parkoviště. Na normálním parkovišti nemůžeme dovolit nikomu spát, jde o bezpečnost. Díky.

Vlastní stan vás na Kefíru nestojí nic, a když přijedete, tak nestojí. Musíte máknout a za hlasitého povzbuzování bejbypankáčů ho rychle postavit, vypnout a pěkně zatlouct kolíky. Na druhou stranu je fajn ukázat dětem, že to nejsou jen řeči u nedělního oběda, že umíte vztyčit stan nejrychlejc na světě.

Jen bacha, stejně jako u speciálních stanů nebo karavanu musíte mít koupený vstup do kempu.

proč spát v kempu?

odpočinutý řidič

Brzo vstávat a pozdě přijíždět, když jsem z daleka, to zkrátka nebaví nikoho! Přespáním ve Čtvrti snů se tomu vyhnete. A taky příjezdovému šílenství v sobotu ráno.

dobrodružství

Přespat celá rodina ve stanu? To asi nezažíváte každou noc! Tak proč ne zrovna na Kefíru? A za tmy můžete poslouchat, kolik zvuků dovede táta vyloudit chrápáním.

program navíc

Třeba unikátní stezka odvahy pro celou rodinu. Naposled se šlo hlavou Kašpárka, tak se už teď s rodičema můžete začít „bát“, co Kašpárek vymyslí letos…