kdo si ustele, ten si lehne

kefírovská čtvrť snů

V tomhle stanu z kartonu se pohodlně vyspí dva dospěláci i s bagáží. Je lehounký, takže hurikán ho odnese, ale před českým deštěm vás samozřejmě ochrání. Tyranosaurovi by dosahoval tak po kolena, což znamená, že desetiletý bejbypankáč si v něm skoro určitě stoupne. Až půjdete v noci čůrat, nezakopnete o žádnou šňůru. A hlavně, můžete si stan pokreslit nebo popsat tak, aby trefil i táta, který jinak bloudí v každém kempu!

Když přijedete, bude váš kartent samozřejmě stát. A hned po festivalu poputuje k jednoduché recyklaci. Pokud se do něj tedy nezamilujete tak, že se rozhodnete vzít si ho s sebou navzdory tomu, že složený měří víc než kufr vašeho auta (až 2,40 x 1,60 metru).

Dobrá zpráva pro vrchního baliče výpravy: V každém kartentu najdete nafukovací matraci, prostěradlo, dva spací pytle a polštářky.

Chill Village je velký luxusní stan. Vejdou se do něj dva dospělí a čtyři děti. Nebo klidně pět velkých dětí, když budou ty malé chtít zůstat doma.

Dobrá zpráva pro vrchního baliče výpravy, na spaní stačí bejbypankáčům zabalit jen pyžama a spinkáčky, v každém kartentu totiž najdete nafukovací matrace, prostěradla a spací pytle i s polštářky.

Táta by mámě nejradši říkal Nšo-či? Brácha nedá z ruky tomahavk? Spěte v opravdovém teepee. Vejde se do něj čtyři až šest nocležníků podle toho, jak hodně se chcete mačkat.

A protože v teepee s podlážkou najdete nafukovací matrace, prostěradla a spací pytle i s polštářky, zbude vám v autě dost místa pro koně, čelenku i Old Shatterhanda.

Jasně, že můžete přijet i svým spacím fárem. Na Kefíru si pro něj pronajmete parcelu 4 ×10 metrů ve speciální karavanové čtvrti. Dá rozum, že si už pak nemusíte kupovat lístek na parkoviště.

Vlastní stan vás na Kefíru nestojí nic, a když přijedete, tak nestojí. Musíte máknout a za hlasitého povzbuzování bejbypankáčů ho rychle postavit, vypnout a pěkně zatlouct kolíky. Na druhou stranu je fajn ukázat dětem, že to nejsou jen řeči u nedělního oběda, že umíte vztyčit stan nejrychlejc na světě.

Jen bacha, stejně jako u speciálních stanů nebo karavanu musíte mít koupený vstup do kempu.

proč spát v kempu?

odpočinutý řidič

Brzo vstávat a pozdě přijíždět, když jsem z daleka, to zkrátka nebaví nikoho! Přespáním ve Čtvrti snů se tomu vyhnete. A taky příjezdovému šílenství v sobotu ráno.

dobrodružství

Přespat celá rodina ve stanu? To asi nezažíváte každou noc! Tak proč ne zrovna na Kefíru? A za tmy můžete poslouchat, kolik zvuků dovede táta vyloudit chrápáním.

program navíc

Třeba unikátní stezka odvahy pro celou rodinu. Naposled se šlo hlavou Kašpárka, tak se už teď s rodičema můžete začít „bát“, co Kašpárek vymyslí letos…