kdo si ustele, ten si lehne

Ubytování na kefíru

Vlastní stan tě na Kefíru nestojí nic, ale když přijedeš, tak nestojí. Musíš máknout a za hlasitého povzbuzování bejbypankáčů ho rychle postavit, vypnout a pěkně zatlouct kolíky. Na druhou stranu je fajn ukázat dětem, že to nejsou jen řeči u nedělního oběda, že umíš vztyčit stan nejrychlejc na světě. Co ale určitě potřebuješ, jsou vstupenky do kempu. Pro každého, kdo ještě neoslavil čtvrté narozeniny, potřebuješ lupen. Buď na jednu noc nebo rovnou na dvě.

Romantika ve stanu, ale nemusíš nic vláčet a stavět? No jasně, umíme. V tent hotelu na tebe bude čekat postavený stan vybavený nafukovacím dvoulůžkem a dvěma spacáky. V ceně za pronájem navíc máš lupeny na dvě noci pro dvě osoby v kempu.

Romantika jak za starých časů na táboře? Jasně, ukaž dětem, co to znamená stan s podsadou. Uvnitř táborového stanu budou připravené dvě matrace. V ceně za pronájem navíc máš lupeny na dvě noci pro dvě osoby v kempu.

Chill Village je velký luxusní stan. Vejde se do něj pět dospělých. Pro stejný počet lidí tam taky najdeš nafukovací matrace, prostěradla a polštáře. A v ceně pronájmu už máš lupeny do kempu na dvě noci pro pět lidí.

Táta by mámě nejradši říkal Nšo-či? Brácha nedá z ruky tomahavk? Spi v opravdovém teepee. Vejde se do něj pět nocležníků a v ceně pronájmu už všichni mají lupeny do kempu na dvě noci. A protože v teepee najdeš nafukovací matrace, prostěradla, stolek a LED osvětlení, zbude ti v autě dost místa pro koně, čelenku i Old Shatterhanda.

Jasně, že můžeš přijet i svým spacím fárem. Na Kefíru si pro něj pronajmeš parcelu 4 ×10 metrů ve speciální karavanové čtvrti. Co na ni postavíš, už je tvoje věc. V ceně máš lupeny do kempu pro pět osob na dvě noci. Jestli chceš i svítit, pořiď si k tomu ještě přípojku. Jo a bacha, karavan nebo auto na přespání nepatří na normální parkoviště. Na normálním parkovišti nemůžeme dovolit nikomu spát, jde o bezpečnost. Díky.

proč spát v kempu?

Chceš mít Kefír delší než ostatní? Spi s námi v kempu! Můžeš přijet už v pátek, čekat na tebe bude malý bonusový program a ráno budeš první u festivalové brány. V neděli dopoledne si pak na rozloučenou užiješ koncert Karla Babuljaka a jeho kámošů námořníků. Jo a bacha, v ceně vstupenky do kempu není lístek na Kefír, tak si ho nezapomeň pořídit, ať pak nemusíš jen poslouchat ze stanu…