kdo si ustele, ten si lehne

Ubytování na kefíru

Vlastní stan tě na Kefíru nestojí nic, ale když přijedeš, tak nestojí. Musíš máknout a za hlasitého povzbuzování bejbypankáčů ho rychle postavit, vypnout a pěkně zatlouct kolíky. Na druhou stranu je fajn ukázat dětem, že to nejsou jen řeči u nedělního oběda, že umíš vztyčit stan nejrychlejc na světě. Co ale určitě potřebuješ, jsou vstupenky do kempu. Pro každého, kdo ještě neoslavil čtvrté narozeniny, potřebuješ lupen. Buď na jednu noc nebo rovnou na dvě.

Romantika ve stanu, ale nemusíš nic vláčet a stavět? No jasně, umíme. V tent hotelu na tebe bude čekat postavený stan vybavený nafukovacím dvoulůžkem a dvěma spacáky. V ceně za pronájem navíc máš lupeny na dvě noci pro dvě osoby v kempu.

Romantika jak za starých časů na táboře? Jasně, ukaž dětem, co to znamená stan s podsadou. Uvnitř táborového stanu budou připravené dvě matrace. V ceně za pronájem navíc máš lupeny na dvě noci pro dvě osoby v kempu.

Chill Village je velký luxusní stan. Vejde se do něj pět dospělých. Pro stejný počet lidí tam taky najdeš nafukovací matrace, prostěradla a polštáře. A v ceně pronájmu už máš lupeny do kempu na dvě noci pro pět lidí.

Táta by mámě nejradši říkal Nšo-či? Brácha nedá z ruky tomahavk? Spi v opravdovém teepee. Vejde se do něj pět nocležníků a v ceně pronájmu už všichni mají lupeny do kempu na dvě noci. A protože v teepee najdeš nafukovací matrace, prostěradla, stolek a LED osvětlení, zbude ti v autě dost místa pro koně, čelenku i Old Shatterhanda.

Jasně, že můžeš přijet i svým spacím fárem. Na Kefíru si pro něj pronajmeš parcelu 4 ×10 metrů ve speciální karavanové čtvrti. Co na ni postavíš, už je tvoje věc. V ceně máš lupeny do kempu pro pět osob na dvě noci. Jestli chceš i svítit, pořiď si k tomu ještě přípojku. Jo a bacha, karavan nebo auto na přespání nepatří na normální parkoviště. Na normálním parkovišti nemůžeme dovolit nikomu spát, jde o bezpečnost. Díky.

proč spát v kempu?

Chceš mít Kefír delší než ostatní? Spi s námi v kempu! Můžeš přijet už v pátek ve tři, čekat na tebe tentokrát bude slavnostní otevření sjezdovek, takže můžeš být úplně první, kdo sjede lážoplážo modrou, fičákem červenou i úplně nejvíc ostrou černou trať. Jo a možná bude i nějaká muzika, jak se na noční lyžovačku sluší! Taky budeš ráno první u bagrů nebo v kadeřnictví, protože budeš spát hned vedle festivalové brány. A v neděli dopoledne si na rozloučenou ještě užiješ koncert kapely Cimbal Hell Band.

Kdo jde zadara?

Bejbypankáči, co ještě neoslavili 4. narozeniny, jdou stejně jako na fesťák zdarma i do kempu. Ostatní potřebují do kempu lupen. Jestli sis ale pořídil speciální stan, už máš lístky do kempu v ceně (až pro pět lidí).

Kdy do kempu?

Recepce je otevřená v pátek od 15:00 do 22:00, v sobotu od 7:00 do 22:00 a v neděli od 7:00 do 12:00.

Nezapomeň!

Bacha, v ceně vstupenky do kempu není lístek na Kefír, tak si ho nezapomeň pořídit, ať pak nemusíš jen poslouchat ze stanu.

Bude jídlo?

Hladový děti nechcem! Občerstvení v kempu pojede v pátek od 15 do 22 hodin, v sobotu a neděli od 7:30 do 12 hodin. K snídani bude ke koupi chleba s pomazánkou, čokoládové/vanilkové muffiny, párek v rohlíku / na tácek. Jinak bude taky kafe, plechovkové pivo, nealko kofola a malina, míchané drinky, buřty na opékání, chleba s pomazánkou, donuty, nakládaný hermelín a utopenci.

Lupeny na místě?

Jasně, když nebude vyprodáno, pořídíš lístky do kempu i v pátek a v sobotu. V předprodeji do půlnoci 31. srpna stojí noc 150 Kč/osoba, dvě noci 220 Kč/osoba, na místě pak 200 Kč/osoba a 300 Kč/osoba. Ale bacha, speciální stany až na fesťáku nepořídíš!

Bonusový program?

Jasně, v pátek noční lyžovačka na sjezdovkách, které slavnostně otevřeme, a v neděli dopoledne koncert kapely Cimbal Hell Band.