kdo bude v kefírKu?

jeďte dolů a uvidíte

Kefírek proběhne Pražským výstavištěm v neděli 20. září. Většina areálu Kefírku je volně přístupná a od 10:45 do 17:00 se tam bude pořád něco dít. A po páté odpolední nás čeká velký koncert Kašpárka na čůrající fontáně. 

Je to zadara, ale pokud chceš na Kašpárka nebo do šapitó, musíš si přečíst tohle.
Aktuální omezení hledej na stránce virus.  

Mask Bureau

Popisek je právě na dovolené, hned jak se vrátí, tak si sem lehne…

Kostýmy, chůdaři, někdy i oheň nebo aspoň jiskry. A tentokrát určitě také workshop facepaintingu.

simona babčáková

Skvělá herečka Dejvického divadla. Žačka Jaroslava Duška, která pořádá vlastní improvizační večery. Také třeba Simonka ze seriálu Comeback. Zkrátka pohotová a vtipná žena, co na Kefír pásne jak nos mezi oči.

Divadlo 100 opic

Divadelní kapela Chytej ušima představí příběh loutkového skřítka, který na cestě světem potkává hrdiny z písniček – prasátko na útěku, ryby toužící po výletě do lesa, zmateného medvěda s hlavou ve sklenici medu nebo mouchu, co si myslí, že je slon.

Anna polívková

Herečka nonverbálního divadla, která ho studovala až v Paříži. Známá tvář z filmů a televize. Vítězka StarDance. Usedne na posed s oblíbenou knížkou, z níž jí čítával táta Bolek, nebo kterou sama předčítatala svým malým sourozencům?

pospolu u stolu

Popisek je právě na dovolené, hned jak se vrátí, tak si sem lehne…

endru

Beatboxer, herec, moderátor, muzikant. Už jako hyperaktivní kluk neustále vydával zvuky, takže ho napomínali, ať netiká. Jenže on se protikal až k titulu mistra světa v loopingu či mistra republiky v beatboxu. A také třeba na desku Ten Halywůd, kde hrál Kašpárkovi v rohlíku na hubu.

divadlo u staré herečky

Pohádku podle bratří Grimmů Zvířátka a loupežníci režíroval kultovní Jiří Vyšohlíd z královéhradeckého Divadla Drak. Čtyřicetiminutové vyprávění o tom, že když kamarádi drží při sobě, tak jim to lépe ladí, zahraje s dřevěnými loutkami pro děti od tří do deseti let Jana Vyšohlídová.

kašpárek v rohlíku

Bejbypankový nářez, bez kterého by Kefír nebyl Kefírem. A na čůrající fontáně to bude náherný!

zlobidla s. r. o.

Popisek je právě na dovolené, hned jak se vrátí, tak si sem lehne…

atrakce, blbiny, dílničky

Kefír je vždycky plný nejrůznějších překvapení. Někdy necháme děti rejpat opravdickým bagrem do země nebo si vyrábí nástroje ze zeleniny. Můžou provést operaci plyšovému medvědovi či vrtat obří zub zubní vrtačkou. Kdo zná Kefír, ten se nediví, ani když narazí třeba na hovínkovou dílnu. Pár atrakcí, blbin a dílniček přivážíme i na Kefírek. Je jasný, že musíte alespoň trochu ochutnat atmosféru velkého Kefíru!